İnternette Özgürce Gez Dolaş

İnternet ortamında gizlice ve güvenli olarak gezmek sizinde hakkınız, imreis.com web sitemiz üzerinden bütün engelleri kaldırıyoruz..

DTUNNEL ve Vtunnel Sitelerimiz üzerinden istediğiniz yasaklı sitelere girebilirsiniz!

İnternette anonim olarak gezinti yapabilmenize ve kendi DNS ayarlarınız üzerinde giriş yapamadığınız sitelere de rahatlıkla giriş yapmanıza olanak sağlayan Dtunnel yasaklı sitelere giriş olanaklarından yararlandığınız sürece internetteki güvenliğinizden de emin olabilirsiniz. Özgürce gezinti yapmak istediğiniz ve kişisel bilgilerim çalınır mı korkusu yaşamayacağınız bir ortamı size sunan Dtunnel ile internette gezinirken karşınıza çıkan duvarların ortadan kaybolduğunu ve internette daha hızlı bir şekilde gezindiğinizi görebilirsiniz. Bu da internette gezinme alışkanlıklarınızı değiştirmenize neden olabilecek bir kolaylık sağlamaktadır. Sevdiğiniz sitelere daha rahat ve güvenli giriş yapıp dilediğiniz gibi paylaşımlarda bulunabilmek için Dtunnel kullanmanız faydanıza olacaktır.

İmreis.com olarak sLoganımız.. İnternette rahatça güvenilir özgürce gez!

Gelen istekler üzerine, mobil kullanıcılar için android uygulamamız çok yakın bir zamanda aktif olacaktır.. Rahatlıtla cep telefonlarınızla anonim gizli olarak web sitelerinde gezebilirsiniz!

Peki yasaklı sitelere Nasıl girerim ?

En kolay yöntem olarak hiç bir programa gerek duymadan hızlı bir şekilde istediğiniz siteye ulaşabilmeniz için sizlere son teknoloji web proxy vpn hizmetini getirdik.
İster DNS ayarlarınızı değiştirerek isterseniz de yükleyeceğiniz basit yazılımlar sayesinde yasaklı sitelere giriş yapın herhangi bir ücret ödemek zorunda da değilsiniz. Pek çok yazılım ücretli satılıyor olsa da adı geçen yazılımları ücretsiz olarak indirme ve sınırsız bir şekilde ücretsiz kullanma olanağına sahip olmanız sayesinde dilediğiniz kadar bu yazılımdan faydalanmanız mümkündür. Bu yazılımları isterseniz yasaklanmamış sitelere giriş yapmak ya da yurtdışındaki kanalları takip edebilmek amacıyla da kullanabilmeniz mümkündür.

Ayrıca VPN Kullanarak Rahatça Gezinti Yapabilirsiniz..

 

Benim tavsiyem vpn daha daha hızlı imreis.com ‘ dur; ) çünkü hiç bir kota düşürmeksizin sizlere sınırsız hizmet sağlıyor ,, mobil/telefon ve bilgiyasar üzerinden işinizi halledebilirsiniz..
VPN gibi çeşitli yazılımlar sayesinde yasaklanmış ya da engellenmiş olan sitelere giriş yapabilmeniz daha rahat olmaktadır. Çünkü bu yazılımlar sayesinde IP adresiniz siteye giriş yapan kullanıcı olarak izi sürülebilir halde olmayacaktır. Bu şekilde sitelere giriş yaptığınızda IP adresiniz gizlenecektir, bu da sizi anonim kullanıcı durumuna sokacaktır. Gizli kullanıcı durumunda olduğunuzda engellenmiş sitelere giriş yapmanız sizi endişe duymaktan da kurtaracaktır. Üstelik bu yazılımların cep telefonlarında da kullanılabiliyor olması sayesinde sanki siteler hiç yasaklanmamış gibi hayatınıza devam edebilmeniz mümkün olacaktır. .

Zaman zaman, facebook, twitter, myspace gibi büyük sitelerin kapatılması problem olduğundan dolayı ziyaretçiler sıkıntı çekiyor.. Özgür bir yaşam için.

Engelli Sitelere Giriş

 

Yasaklı sitelere giriş yapmak isteyen internet kullanıcıları, kullanacağı sistemin kendi veri güvenliğini riske etmeyecek ve internet hızını yavaşlatmayacak düzeyde olmasını istemektedir. VPN’ler kullanıcıların engel yasağı bulunan siteye başka bir havuzdan erişim sağlayıp IP adresini gizlediği için çoğu kullanıcı yasaklı sitelere oldukça yavaş bir biçimde bağlantı sağlıyorlar.

İmreis.com hayatı Özgürce yaşa.. Saygılar, sevgilerle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir